SBA.sk | Slovenská Basketbalová Asociácia
Ženy do 20 / Women U 20

Realizačný tím:

Hlavný tréner: Juraj Suja
Asistent trénera: Miloslav Michálik
Doktor: Mária Gašparová
Fyzioterapeutka: Alžbeta Dutková
Vedúci družstva: Štefan Kubík

Hráčky zapojené do prípravy na ME:

Denisa Blanárová, Linda Dubeňová, Veronika Dulová, Alexandra Hašková, Laura Horvátová, Nikola Kováčiková, Júlia Lelkes, Michaela Lukačiková, Jana Matejčíková, Miroslava Mištinová, Veronika Remenárová, Radka Stašová, Tereza Sedláková, Lucia Striešová, Petra Škublová

 

 

Reprezentácia U20 dievčatá - prehľad o umiestneniach

2016 - Majstrovstvá Európy 15.miesto A divízia, viac info

2015 - Majstrovstvá Európy 8.miesto A divízia, viac info

2014 - Majstrovstvá Európy 8.miesto A divízia, viac info

2013 - Majstrovstvá Európy 7.miesto A divízia, viac info

2012 - Majstrovstvá Európy 12.miesto A divízia, viac info

2011 - Majstrovstvá Európy 13.miesto A divízia, viac info

2010 - Majstrovstvá Európy 2.miesto B divízia, postup do A divízie, celkove 18.miesto, viac info

2009 - Majstrovstvá Európy 4.miesto B divízia, celkove 20.miesto, viac info

2008 - Majstrovstvá Európy 4.miesto B divízia, celkove 20.miesto, viac info

2007 - družstvo nebolo prihlásené na Majstrovstvá Európy

2006 - Majstrovstvá Európy 3.miesto B divízia, celkove 19.miesto, viac info

2005 - družstvo nebolo prihlásené na Majstrovstvá Európy

2004 - Majstrovstvá Európy 7.miesto, viac info

2002 - Majstrovstvá Európy 9.miesto, viac info

2000 - Majstrovstvá Európy 8.miesto (1. Majstrovstvá Európy v tejto kategórii), viac info


Eurovia SBL - Extraliga ženy

III.kolo play-off finále 5.zápas 20.5.2017 sobota

PO39. BK Inter Bratislava 94:82 (45:44) 4:1
MBK Rieker Com Therm Komárno
     
 
PO35. BK Inter Bratislava 75:70 (44:47) 1:0

MBK Rieker Com Therm Komárno

PO36. MBK Rieker Com Therm Komárno
64:66 (37:28) 0:2

BK Inter Bratislava

PO37. BK Inter Bratislava 79:73 (44:39) 3:0
MBK Rieker Com Therm Komárno
PO38. MBK Rieker Com Therm Komárno           86:66 (48:23) 1:3    
BK Inter Bratislava 

II.kolo play-off semifinále

  KB Košice 2:4
MBK Rieker Com Therm Komárno
  BK Inter Bratislava 4:1
BC Prievidza
     
 
 

 

 
 
 

 

 

 

          
 

Konečná tabuľka základnej časti:

DružstvoZápasyBody
1BK Levickí Patrioti47
2Iskra Svit47
3BK Inter Bratislava36
4BC Prievidza36
5PP & TV Raj Žilina35
6MBK Rieker COM-therm Komárno45
7MBK Handlová45
8BKM Lučenec44
9BK 04 AC LB SNV33


 

 


Výsledky 1. líg
Výsledky Západ
Výsledky Stred
Výsledky Východ
Program Západ
Program Stred
Program Východ

Fotogaléria

TSV


IURIS Group


elba


kappa


Národné športové centrum


Slovensky olympijsky vybor


IMPA


VAD


Slovenska streetbalova asociacia