PROGRAM ME DO 18 ROKOV

29. júla 2017

13:30 Ukrajina - Taliansko (B-skupina, Piešťany), Fínsko - Litva (C-skupina, Bratislava)

15:45 Nemecko - Turecko (A-skupina, Piešťany), Francúzsko - Bosna a Hercegovina (D-skupina, Bratislava)

18:00 Rusko - Čierna Hora (A-skupina, Piešťany), Slovensko - Lotyšsko (D-skupina, Bratislava)

20:15 Srbsko - Španielsko (B-skupina, Piešťany), Slovinsko - Grécko (C-skupina, Bratislava)

 

30. júla 2017

13:30 Turecko - Rusko (A-skupina, Piešťany), Lotyšsko - Francúzsko (D-skupina, Bratislava)

15:45 Taliansko - Srbsko (B-skupina, Piešťany), Grécko - Fínsko (C-skupina, Bratislava)

18.00 Španielsko - Ukrajina (B-skupina, Piešťany), Bosna a Hercegovina - Slovensko (D-skupina, Bratislava)

20:15 Čierna Hora - Nemecko (A-skupina, Piešťany), Litva - Slovinsko (C-skupina, Bratislava)

 

31. júla 2017

VOĽNÝ DEŇ

 

1. augusta 2017

13:30 Srbsko - Ukrajina (B-skupina, Piešťany), Lotyšsko - Bosna a Hercegovina (D-skupina, Bratislava)

15:45 Čierna Hora - Turecko (A-skupina, Piešťany), Fínsko - Slovinsko (C-skupina, Bratislava)

18:00 Taliansko - Španielsko (B-skupina, Piešťany), Francúzsko - Slovensko (D-skupina, Bratislava)

20.15 Nemecko - Rusko (A-skupina, Piešťany), Grécko - Litva (C-skupina, Bratislava)

 

2. augusta 2017

(1/16-finále)

13:30 zápas číslo 25 A1 - B4 (Piešťany), zápas číslo 32 D1 - C4 (Bratislava)

15:45 zápas číslo 28 B1 - A4 (Piešťany), zápas číslo 31 D2 - C3 (Bratislava)

18:00 zápas číslo 26 A2 - B3 (Piešťany), zápas číslo 30 C2 - D3 (Bratislava)

20:15 zápas číslo 27 B2 - A3 (Piešťany), zápas číslo 29 C1 - D4 (Bratislava)

 

3. augusta 2017

VOĽNÝ DEŇ

 

4. augusta 2017

zápasy skupiny o 9.-16. miesto (13:30, 15:45, 18:00, 20:15 - Piešťany)

13:30 štvrťfinále I (Bratislava)

15:45 štvrťfinále II (Bratislava)

18:00 štvrťfinále III (Bratislava)

20:15 štvrťfinále IV (Bratislava)

 

5. augusta 2017

13:30 zápas skupiny o 13.-16. miesto (Piešťany), zápas skupiny o 5.-8. miesto (Bratislava)

15:45 zápas skupiny o 13.-16. miesto (Piešťany), zápas skupiny o 5.-8. miesto (Bratislava)

18:00 zápas skupiny o 9.-12. miesto (Piešťany), semifinále I (Bratislava)

20:15 zápas skupiny o 9.-12. miesto (Piešťany), semifinále II (Bratislava)

 

6. augusta 2017

13:30 zápas o 15. miesto (Piešťany), zápas o 7. miesto (Bratislava)

15:45 zápas o 13. miesto (Piešťany), zápas o 5. miesto (Bratislava)

18:00 zápas o 11. miesto (Piešťany), zápas o bronz (Bratislava)

20:15 zápas o 9. miesto (Piešťany), finále (Bratislava)

 

Viac info nájdete TU