Prehľad prihlásených družstiev do súťaží SBA 2017/2018

Priebežne budeme aktualizovať uvedený prehľad !

Vážení zástupcovia BK,

v súlade s Prehľadom podmienok pre zaradenie družstiev do súťaží SBA 2017 – 2018 nižšie uvádzame prehľad prihlásených družstiev k dnešnému termínu 28.7.2017 do 13:00 hod..

Upozorňujeme na dodržanie termínov na prihlásenie sa do súťaží, najmä najbližší termín do 29.7.2017, t.j. do zajtra !

Extraliga muži, SBL (10 družstiev) – termín na prihlásenie do 01.07.2017, vyžrebovanie sme už zverejňovali

BK Inter Bratislava, MBK Rieker Com-therm Komárno, KB Košice A, BC Prievidza, BK Levickí Patrioti A, Iskra Svit, MBK Handlová, MBK Karlovka Bratislava A, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves, Basketbal Žilina

 

Extraliga ženy (8 družstiev) – termín na prihlásenie do 01.07.2017, vyžrebovanie podľa dohody KŽBK bude známe 15.08.2017

GOOD ANGELS Košice, Piešťanské Čajky, MBK Ružomberok, ŠBK Šamorín, BK ŠKP 08 Banská Bystrica, BAM Poprad, BK Slovan Bratislava, BKM Junior UKF Nitra

 

1.liga muži + 2.liga muži (spoločná súťaž) – termín na prihlásenie do 29.07.2017 (1.liga), do 19.08.2017 (2.liga), žrebovanie bude 22.08.2017

1.liga (11 družstiev) – MŠK Iskra Petržalka, MBK Karlovka Bratislava B, BK MŠK Žiar nad Hronom, MBK AŠK Slávia Trnava, BK MŠK Kežmarok, BKM Lučenec, BBC Banská Bystrica, KB Košice B, BK ŠKP Štart Bratislava, IMC Slovakia Považská Bystrica, PU Akademik Prešov

2.liga (3 družstvá) – MŠK BO Holíč, TYDAM UPJŠ Košice, BK Klokani Ivanka pri Dunaji

 

1.liga ženy + Juniorky U19 (spoločná súťaž) – termín na prihlásenie do 29.07.2017, žrebovanie bude 05.08.2017

1.liga (5 družstiev) – BK EILAT PU Prešov, CBK MINIBUSEUROPA Ťahanovce Košice, TYDAM UPJŠ Košice, MBK Stará Turá, BKM Bardejov

Juniorky (10 družstiev) – BKŽ Levice, YOUNG ANGELS „Blue“ Košice, YOUNG ANGELS „Yellow“ Košice, MBK Ružomberok, BK Slovan Bratislava, ŽBK Rožňava, BO Spartak Myjava, Školský športový klub Žilina-Budatín, BK AŠK Slávia Trnava, BK ZŠ Zvolen

 

ASWBL ženy (medzinárodná súťaž) – termín na prihlásenie do 29.07.2017

2 družstvá – BDŽ ŠK UMB Banská Bystrica, BK ZŠ Zvolen

 

Slovenský pohár muži – termín na prihlásenie do 19.08.2017

Extraliga (10 družstiev) - BK Inter Bratislava, MBK Rieker Com-therm Komárno, KB Košice A, BC Prievidza, BK Levickí Patrioti A, Iskra Svit, MBK Handlová, MBK Karlovka Bratislava A, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves, Basketbal Žilina

1.liga (1 družstvo) – MBK AŠK Slávia Trnava

 

Slovenský pohár ženy – termín na prihlásenie do 19.08.2017

Extraliga (5 družstiev) – GOOD ANGELS Košice, MBK Ružomberok, Piešťanské Čajky, BK ŠKP 08 Banská Bystrica, BKM Junior UKF Nitra

1.liga, Juniorky (1 družstvo) – YOUNG ANGELS „Yellow“ Košice

 

Juniori U19 (13 družstiev) – termín na prihlásenie do 29.07.2017, žrebovanie bude 05.08.2017

MBK Victoria Žilina, MBK Karlovka Bratislava, ŠBK JUNIOR Levice, BKM Iskra Svit, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves, BBC Banská Bystrica, KB Košice, BK Junior Komárno, MBA Prievidza, MBK Handlová, 1.BK Michalovce, BK MŠK Kežmarok, IMC Slovakia Považská Bystrica

 

Kadeti U17 (11 družstiev) – termín na prihlásenie do 29.07.2017, žrebovanie bude 05.08.2017

MBA Prievidza, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves, ŠBK JUNIOR Levice, MBK Victoria Žilina, BBC Banská Bystrica, BKM Iskra Svit, BK Inter Bratislava, BK MŠK Žiar nad Hronom, BKM SPU Nitra A, BK Lokomotíva Sereď, IMC Slovakia Považská Bystrica

 

2.liga Kadeti U17 (2 družstvá) – termín na prihlásenie do 19.08.2017, žrebovanie bude 22.08.2017

MBK Karlovka Bratislava, BKM SPU Nitra B

 

Kadetky U17 (11 družstiev) – termín na prihlásenie do 29.07.2017, žrebovanie bude 05.08.2017

YOUNG ANGELS Košice, BK Slovan Bratislava, BK ŠKP 08 Banská Bystrica, BAM Poprad, BK Lokomotíva Sereď, BK Petržalka, BKM Žilina, BK AŠK Slávia Trnava A, BK AŠK Slávia Trnava B, BK Klokani Ivanka pri Dunaji, BK ZŠ Zvolen

 

Starší žiaci U15 (15 družstiev) – termín na prihlásenie do 29.07.2017, žrebovanie bude 05.08.2017

BKM Iskra Svit, MBK Victoria Žilina, BK Inter Bratislava, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves, MBA Prievidza, ŠBK JUNIOR Levice, BK MŠK Žiar nad Hronom, MBK AŠK Slávia Trnava, TJ Strojár Malacky – MS, BBK Bánovce nad Bebravou, ABOVIA 96 Košice, ŠŠK KAC Jednota Košice, TYDAM UPJŠ Košice, IMC Slovakia Považská Bystrica, BK ŠPD Rožňava

 

2.liga Starší žiaci U15 (1 družstvo) – termín na prihlásenie do 19.08.2017, žrebovanie bude 22.08.2017

MBK Karlovka Bratislava

 

Staršie žiačky U15 (12 družstiev) – termín na prihlásenie do 29.07.2017, žrebovanie bude 05.08.2017

YOUNG ANGELS „2003“ Košice, YOUNG ANGELS „2004“ Košice, BK Slovan Bratislava, BK ŠKP 08 Banská Bystrica, BKM Junior UKF Nitra, MBK Stará Turá, MBK Ružomberok, BAM Poprad, ŽBK Rožňava, BK AŠK Slávia Trnava, BK Klokani Ivanka pri Dunaji, BK ZŠ Zvolen

 

Žiaci U14 (8 družstiev) – termín na prihlásenie do 19.08.2017, žrebovanie bude 22.08.2017

BK Inter Bratislava, BK MŠK Žiar nad Hronom, MBK Victoria Žilina, MBK AŠK Slávia Trnava, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves, ABOVIA 96 Košice, MBA Prievidza, 1.BK Michalovce

 

Žiačky U14 (8 družstiev) – termín na prihlásenie do 19.08.2017, žrebovanie bude 22.08.2017

YOUNG ANGELS „2005“ Košice, YOUNG ANGELS „Blue“ Košice, YOUNG ANGELS „Yellow“ Košice, BK ŠKP 08 Banská Bystrica, BAM Poprad, BO Spartak Myjava, CBK 2004, TYDAM UPJŠ Košice

 

Mladší žiaci U13 (9 družstiev) – termín na prihlásenie do 19.08.2017, žrebovanie bude 22.08.2017

BK Inter Bratislava, MBK Victoria Žilina, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves, ABOVIA 96 Košice, MBA Prievidza, BK Junior Komárno, MBK Karlovka Bratislava, TYDAM UPJŠ Košice, IMC Slovakia Považská Bystrica

 

Mladšie žiačky U13 (11 družstiev) – termín na prihlásenie do 19.08.2017, žrebovanie bude 22.08.2017

Széchenyi KA Győr, YOUNG ANGELS „2005“ Košice, CBK 2005, BK ŠKP 08 Banská Bystrica, TYDAM UPJŠ Košice, MBK Ružomberok, BAM Poprad, BKM Junior UKF Nitra, MBK Stará Turá, BK Slovan Bratislava, BK Klokani Ivanka pri Dunaji

 

Starší minižiaci U12 (10 družstiev) – termín na prihlásenie do 19.08.2017, žrebovanie bude 22.08.2017

BK Inter Bratislava, MBA Prievidza, MBK Victoria Žilina, ABOVIA 96 Košice, BKM SPU Nitra, MBK AŠK Slávia Trnava, BBK Bánovce nad Bebravou, ŠBK Fándly Sereď, BK MŠK Žiar nad Hronom, IMC Slovakia Považská Bystrica

 

Staršie minižiačky U12 (11 družstiev) – termín na prihlásenie do 19.08.2017, žrebovanie bude 22.08.2017

YOUNG ANGELS „Blue“ Košice, YOUNG ANGELS „Yellow“ Košice, MBK Stará Turá, CBK 2006, BK ŠKP 08 Banská Bystrica, MBK Ružomberok, BAM Poprad, BK Slovan Bratislava, Széchenyi KA Győr, BKM Bardejov, BK ZŠ Zvolen

 

Mladší minižiaci U11 (12 družstiev) – termín na prihlásenie do 30.09.2017, žrebovanie bude 03.10.2017

MBK Karlovka Bratislava A, MBK Karlovka Bratislava B, BK Inter Bratislava, BK MŠK Žiar nad Hronom, MBA Prievidza, MBK Victoria Žilina, ŠBK Fándly Sereď, ABOVIA 96 Košice, MBK AŠK Slávia Trnava, BKM SPU Nitra, 1.BK Michalovce, IMC Slovakia Považská Bystrica

 

Mladšie minižiačky U11 (7 družstiev) – termín na prihlásenie do 30.09.2017, žrebovanie bude 03.10.2017

YOUNG ANGELS Košice-Šaca, YOUNG ANGELS „Blue“ Košice, YOUNG ANGELS „Yellow“ Košice, CBK MINIBUSEUROPA Ťahanovce Košice, BK ŠKP 08 Banská Bystrica, MBK Ružomberok, BK Klokani Ivanka pri Dunaji

 

S pozdravom

  Juraj Panák

vedúci sekretariátu súťaží SBA

Eurovia SBL - Extraliga ženy

III.kolo play-off finále 5.zápas 20.5.2017 sobota

PO39. BK Inter Bratislava 94:82 (45:44) 4:1
MBK Rieker Com Therm Komárno
     
 
PO35. BK Inter Bratislava 75:70 (44:47) 1:0

MBK Rieker Com Therm Komárno

PO36. MBK Rieker Com Therm Komárno
64:66 (37:28) 0:2

BK Inter Bratislava

PO37. BK Inter Bratislava 79:73 (44:39) 3:0
MBK Rieker Com Therm Komárno
PO38. MBK Rieker Com Therm Komárno           86:66 (48:23) 1:3    
BK Inter Bratislava 

II.kolo play-off semifinále

  KB Košice 2:4
MBK Rieker Com Therm Komárno
  BK Inter Bratislava 4:1
BC Prievidza
     
 
 

 

 
 
 

 

 

 

          
 

Konečná tabuľka základnej časti:

DružstvoZápasyBody
1BC Prievidza00
2BK 04 AC LB SNV00
3BK Inter Bratislava00
4BK Levickí Patrioti00
5BKM Lučenec00
6Iskra Svit00
7MBK Handlová00
8MBK Rieker COM-therm Komárno00
9PP & TV Raj Žilina00
10VŠEMvs Karlovka Bratislava A00


 

 


Výsledky 1. líg
Výsledky Západ
Výsledky Stred
Výsledky Východ
Program Západ
Program Stred
Program Východ

Fotogaléria

TSV


IURIS Group


elba


kappa


Národné športové centrum


Slovensky olympijsky vybor


IMPA


VAD


Slovenska streetbalova asociacia