V súlade s Prehľadom podmienok pre zaradenie družstiev do súťaží SBA 2017 – 2018 sa zajtra 05.08.2017 o 13:00 hod. uskutoční v Bratislave, v priestoroch sekretariátu SBA, žrebovanie nasledovných súťaží SBA:
Spoločná súťaž 1.ligy žien + Junioriek U19 (variant B); Kadetiek U17 (variant A); Starších žiačok U15 (variant B);
Juniorov U19 (variant B); Kadetov U17 (variant B); Starších žiakov U15 (variant C)
Poznámka: v zátvorkách sú uvedené varianty, podľa ktorých sa budú hrať jednotlivé súťaže v súlade s Vyhlásením mužských, resp. ženských súťaží SBA 2017/2018.
Ako sme už nedávno informovali, súťaže 1.ligy mužov, aj 2.ligy mužov budú samostatné súťaže oproti pôvodnému vyhláseniu súťaží. O uvedených súťažiach budeme informovať samostatne neskôr.
V niektorých súťažiach nastali ešte drobné úpravy počtov prihlásených družstiev. Nižšie uvádzame aj návrh dvojičiek jednotlivých súťaží.
Spoločná súťaž 1.ligy žien + Junioriek U19 (variant B)
Návrh dvojičiek (v zátvorkách je uvedené, či sa jedná o 1.ligové družstvo žien):
CBK MINIBUSEUROPA Ťahanovce Košice (1) – TYDAM UPJŠ Košice (1)
YOUNG ANGELS „Blue“ Košice – YOUNG ANGELS „Yellow“ Košice
BK EILAT PU Prešov (1) – BKM Bardejov (1)
ŠBK Spišská Nová Ves – ŽBK Rožňava
MBK Stará Turá (1) – BO Spartak Myjava
MBK Ružomberok – Školský športový klub Žilina-Budatín
BKŽ Levice – BK ZŠ Zvolen
BK Slovan Bratislava – BK AŠK Slávia Trnava
Kadetiek U17 (variant A)
Návrh dvojičiek:
YOUNG ANGELS Košice – ŠBK Spišská Nová Ves
BAM Poprad – BKM Žilina
BK Slovan Bratislava – BK Petržalka
BK Klokani Ivanka pri Dunaji – BK Lokomotíva Sereď
BK AŠK Slávia Trnava A – BK AŠK Slávia Trnava B
BK ZŠ Zvolen – BK ŠKP 08 Banská Bystrica
Starších žiačok U15 (variant B)
Návrh dvojičiek (MS – družstvo hrá bez nároku na postup):
Skupina Západ:
BK Slovan Bratislava – BK Klokani Ivanka pri Dunaji
BK ŠKP 08 Banská Bystrica – BK ZŠ Zvolen (MS)
BK Nové Mesto nad Váhom – MBK Stará Turá
BK AŠK Slávia Trnava – BKM Junior UKF Nitra
Skupina Východ:
YOUNG ANGELS „2003“ Košice – YOUNG ANGELS „2004“ Košice
ŠŠK UNION PRESS Košice – ŽBK Rožňava
ŠBK Spišská Nová Ves – BAM Poprad
MBK Ružomberok – voľno
Juniorov U19 (variant B)
Návrh dvojičiek:
1.BK Michalovce – KB Košice
BK MŠK Kežmarok – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
BKM Iskra Svit – voľno
MBK Victoria Žilina – IMC Slovakia Považská Bystrica
MBK Handlová – MBA Prievidza
ŠKP BBC Banská Bystrica – ŠBK JUNIOR Levice
MBK Karlovka Bratislava – BK Junior Komárno
Kadetov U17 (variant B)
Návrh dvojičiek:
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves – BKM Iskra Svit
MBK Victoria Žilina – IMC Slovakia Považská Bystrica
BK MŠK Žiar nad Hronom – MBA Prievidza
ŠKP BBC Banská Bystrica – ŠBK JUNIOR Levice
BSC Bratislava – BK Inter Bratislava
BK Lokomotíva Sereď – BKM SPU Nitra
MBK Liptovský Mikuláš – voľno
Starších žiakov (variant C)
Návrh dvojičiek (MS – družstvo hrá bez nároku na postup):
Skupina Západ:
BK Inter Bratislava – TJ Strojár Malacky (MS)
ŠBK JUNIOR Levice – BKM SPU Nitra (MS)
MBK AŠK Slávia Trnava – BSC Bratislava
MBA Prievidza – BK MŠK Žiar nad Hronom
BBK Bánovce nad Bebravou – IMC Slovakia Považská Bystrica
Skupina Východ:
BKM Iskra Svit – MBK Victoria Žilina
ABOVIA 96 Košice – ŠŠK KAC Jednota Košice
TYDAM UPJŠ Košice – BK ŠPD Rožňava
BK Slovenský orol Levoča – BK 04 AC LB Spišská Nová Ves