Zápas roka je tu! V stredu 21. augusta sa naši reprezentanti pobijú v bratislavskej Eurovia aréne s Rumunmi o postup z predkvalifikácie ME 2021. Na palubovke súpera naši chlapci prehrali 68:85, to však rozhodne nie je koniec všetkých ambícií. Neľahkého súpera potrebujú doma zdolať aspoň o osemnásť bodov a VY im k tomu môžete pomôcť!

Všetci basketbalisti a basketbalistky zo slovenských klubov majú opäť možnosť voľného vstupu, je však potrebné vopred sa nahlásiť na adrese sekretariat@slovakbasket.sk najneskôr do 20. augusta (12:00). Pozvaní sú však všetci priaznivci basketbalu a spolu urobíme v hale biele peklo! Príďte vo farbách našich chlapcov, príďte v bielych tričkách, košeliach, blúzkach či mikinách! Reprezentanti potrebujú šiesteho hráča a veria, že spolu s vami sa napokon budú po zápase radovať.

Okrem skvelého basketbalu je lákadlom aj pozápasová autogramiáda našich chlapcov, podpisové kartičky sú už pripravené. Tak čo, ste pripravení pomôcť Slovákom splniť neľahký cieľ? Poďme na to!