Vo štvrtok budeme pokračovať v online rozhovoroch a tentokrát sa spojíme až so zámorím.

Pozvanie prijal jeden z najlepších basketbalistov v histórii, bývalý reprezentant Slovenska, niekoľkonásobný basketbalista roka a v súčasnosti asistent trénera v štruktúrach Chicaga Bulls – Martin Rančík.

Online rozhovor

Štvrtok – 25.2.2021 o 19:00 hod.

Odkaz: https://zoom.us/j/91978077367

Meeting ID: 919 7807 7367

Ešte pred tým…

Väčšina klubov žijeme ťažkú dobu. Nie je nám dovolené trénovať, keď sa aj niečo povolí, nie všetci máme možnosť trénovať, keďže sa nájdu školy, ktoré telocvične neotvoria.

ALE… na konci vždy všetko dobre dopadne. Ak to ešte stále nie je dobré, znamená to, že nie je koniec 🙂

Ako motivovať hráčov/hráčky? Ako sa my trénermi máme motivovať? Na to nie je jednoduché odpovedať, ale skúsme spoločne vytvoriť diskusiu a aspoň čiastočne nájsť odpovede.

Každý nápad môže vytvoriť ďalší nápad a ten ďalší. Tak si môžeme veľmi pomôcť a v tejto dobre je dôležité.

Rozhodol som sa zorganizovať diskusiu a prezentáciu toho, ako je to možné robiť, čo môžeme hráčom/hráčkam pripraviť a keď budú motivovaní hráči, budeme mať energiu a chuť aj my.

Termín – Utorok – 23.2.2021 – 19:00 hod. cez Zoom.

Odkaz: https://zoom.us/j/94435865924

Meeting ID: 944 3586 5924

Zástupcovia niektorých klubov odprezentujú, čo je možné robiť v tejto dobe, ako motivovali zverencov resp. čo robili aj počas 1.vlny pandémie a do diskusie prijala pozvanie aj mentálna trénerka.

Všetkých predstavím priamo v diskusii.

Zároveň vás chcem poprosiť o zdieľanie diskusie a podobných. Aj to je forma pomoci, ktorá zaberie len chvíľku a výsledok môže byť v konečnom dôsledku veľmi prospešný pre nás všetkých.