Postupujúci zo skupiny Západ sú Inter Bratislava, ŠBK Junior Levice, BK Lokomotíva Sereď a BKM SPU Nitra. Zo skupiny Východ postúpili BKM Iskra Svit, BBK Bánovce nad Bebravou, MBA Prievidza a Diawin Košice.
Nekvalifikované družstvá sa pridajú do skupiny SILVER, kde budú hrať o možnosť sa opäť kvalifikovať do skupiny GOLD po ukončení dlhodobej časti súťaže.
Juniori U19, skupina Západ, o postup do skupiny GOLD
22.-26.9.2021 | |||||||
15. | Inter Bratislava
D.Koller 20, Hudec 17 |
B.S.C. Bratislava
Varsík 13, Bolf 12 |
90 | : | 44 | 43:20 | |
16. | MBK Karlovka Bratislava
Paulis 22, Vlk 12 |
BK Lokomotíva Sereď
Mesároš 23, Grill 19 |
54 | : | 67 | 30:29 | |
17. | ŠBK Junior Levice
Solčánsky 22, Kulčár 21 |
BKM SPU Nitra
Války 9, Urban 8 |
106 | : | 48 | 54:23 | |
18. | MBK AŠK Slávia Trnava
Náhlik 33, P.Veselský 23 |
BK AS Trenčín
O.Nebus 22, Pabiš 11 |
98 | : | 65 | 58:30 | |
19. | BK Lokomotíva Sereď
Kiss 17, Grill 14 |
ŠBK Junior Levice
Szabó, Kulčár, Solčánsky po 13 |
61 | : | 77 | 30:40 | |
20. | Inter Bratislava
Hudec, Šabo po 15 |
MBK Karlovka Bratislava
Szabo 10, Kunický 9 |
81 | : | 42 | 41:26 | |
21. | B.S.C. Bratislava
Kurák 24, Bolf 14 |
MBK AŠK Slávia Trnava
Slezák 18, Náhlik 13 |
79 | : | 60 | 42:21 | |
22. | BK AS Trenčín
M.Nebus 11, O.Nebus 8 |
ŠBK Junior Levice
Tončík, Solčánsky po 17 |
33 | : | 107 | 20:60 | |
23. | BKM SPU Nitra
A.Šimko 29, Urban 28 |
MBK AŠK Slávia Trnava
P.Veselský 20, Náhlik 15 |
108 | : | 53 | 50:28 | |
24. | B.S.C. Bratislava
Varsík 24, Bílý 20 |
BK AS Trenčín
Heleš 12, Briatka, O.Nebus po 10 |
96 | : | 49 | 51:29 | |
25. | ŠBK Junior Levice
Tončík 14, Szabó, Kulčár po 9 |
Inter Bratislava
D.Koller 19, Hudec 13 |
53 | : | 80 | 30:45 | |
26. | MBK AŠK Slávia Trnava
Náhlik 22, P.Veselský 20 |
BK Lokomotíva Sereď
Mesároš 27, Kiss 21 |
82 | : | 101 | 38:55 | |
27. | MBK Karlovka Bratislava
Paulis 17, Vlk 11 |
B.S.C. Bratislava
Bolf 20, Varsík 16 |
45 | : | 75 | 21:31 | |
28. | BK AS Trenčín
M.Nebus 10, Briatka, Michálik po 6 |
BKM SPU Nitra
Urban 29, M.Šimko 21 |
41 | : | 108 | 12:59 |
Konečná tabuľka skupiny Západ o postup do skupiny GOLD:
Por. | Družstvo | Poč. záp. | Víťazstvá | Prehry | Dal | Dostal | Body |
1 | Inter Bratislava | 7 | 7 | 0 | 640 | 354 | 14 |
2 | ŠBK Junior Levice | 7 | 6 | 1 | 634 | 352 | 13 |
3 | BK Lokomotíva Sereď | 7 | 5 | 2 | 572 | 486 | 12 |
4 | BKM SPU Nitra | 7 | 4 | 3 | 574 | 512 | 11 |
5 | B.S.C. Bratislava | 7 | 3 | 4 | 500 | 543 | 10 |
6 | MBK Karlovka Bratislava | 7 | 2 | 5 | 388 | 516 | 9 |
7 | MBK AŠK Slávia Trnava | 7 | 1 | 6 | 430 | 599 | 8 |
8 | BK AS Trenčín | 7 | 0 | 7 | 320 | 696 | 7 |
Juniori U19, skupina Východ, o postup do skupiny GOLD
22.-26.9.2021 | |||||||
15. | 1.BK Michalovce
Demko, Mészároš po 9 |
BBK Bánovce n/Bebravou
P.Gajdoš 21, Urban 18 |
40 | : | 84 | 18:45 | |
20. | 1.BK Michalovce
Pončák 19, Demko 13 |
Diawin Košice
Vančo 26, Šedivý 11 |
53 | : | 70 | 33:37 | |
21. | BBK Bánovce n/Bebravou
Jancusko 19, P.Gajdoš 18 |
BKM Iskra Svit
Š.Matušek 26, Kester 12 |
62 | : | 64 | 34:34 | |
23. | BK 04 AC LB Spiš.N.Ves
Zimmermann 18, Kučma 17 |
BKM Iskra Svit
Š.Matušek 20, Blaško 19 |
67 | : | 85 | 48:45 | |
24. | MBA Prievidza
Králik 11, Kielar 10 |
BBK Bánovce n/Bebravou
P.Gajdoš 19, Urban, Jancusko po 16 |
52 | : | 75 | 23:33 | |
27. | Diawin Košice
Petrík 15, Vančo 14 |
BBK Bánovce n/Bebravou
P.Gajdoš 30, Jancusko 23 |
69 | : | 86 | 42:49 | |
28. | MBA Prievidza
Géczy 21, Rybár 20 |
BK 04 AC LB Spiš.N.Ves
Zimmermann 18, Kučma 17 |
81 | : | 67 | 41:38 |
Konečná tabuľka skupiny Východ o postup do skupiny GOLD:
Por. | Družstvo | Poč. záp. | Víťazstvá | Prehry | Dal | Dostal | Body |
1 | BKM Iskra Svit | 5 | 5 | 0 | 370 | 278 | 10 |
2 | BBK Bánovce n/Bebravou | 5 | 3 | 2 | 367 | 301 | 8 |
3 | MBA Prievidza | 5 | 3 | 2 | 360 | 342 | 8 |
4 | Diawin Košice | 5 | 2 | 3 | 326 | 343 | 7 |
5 | 1.BK Michalovce | 5 | 1 | 4 | 247 | 373 | 6 |
6 | BK 04 AC LB Spiš.N.Ves | 5 | 1 | 4 | 334 | 367 | 6 |
O konečnom poradí na 2.-3. a 5.-6.mieste rozhodli vzájomné zápasy.