Ďalším dielom pokračovala SBA 3×3 Tour 2021. Špičkový trojkový basketbal zavítal na už tradičné miesto a to do Handlovej. Prvý krát v spolupráci s ambicióznym mládežníckym klubom ŠBK Handlová sa podarilo zorganizovať veľmi kvalitné podujatie, ktorého súčasťou neboli len profi tímy, ale sme veľmi radi, že sa odohrali zápasy aj v kategóriách U12 a U15, za čo patrí veľká vďaka vyššie spomenutému basketbalovému klubu.

Už tradičným miestom turnaja bolo námestie Baníkov v samom srdci mesta. Na troch kurtoch v piatich kategóriách bolo vidieť množstvo kvalitných a zaujímavých zápasov. Do bojov o celkové prvenstvá sa zapojilo 35 tímov v troch hlavných kategóriách a 11 v mládežníckom turnaji. Diváci a fanúšikovia 3×3 basketbalu, ktorých zavítalo na do Handlovej naozaj veľké množstvo, mali možnosť vidieť 65 zaujímavých zápasov. Tí ktorí nemohli do Handlovej zavítať mohli sledovať turnaj prostrednictvom  live streamu na sociálnej sieti nášho partnera šport.sk. a taktiež na našich sociálnych sieťach.

Záverečné poradie:

ELITE:

  1. miesto: 3×3 Košice
  2. miesto: Letný Vánok
  3. miesto: Slovakia U23

U18 CHLAPCI:

  1. miesto: Rim Protectors
  2. miesto: Mladí
  3. miesto: Fajnovska

ŽENY:

  1. miesto: Vydýchané z lavičky
  2. miesto: Omšové víno
  3. miesto: Seredanky

Srdečne gratuľujeme víťazom, ďakujeme všetkým zúčastneným a samozrejme veľká vďaka patrí ŠBK Handlová a Ondrovi Haviarovi. SBA 3×3 TOUR 2021 pokračuje už najbližšiu sobotu v Košiciach. Prihlasovanie stále trvá, ešte stále máme voľné miesta vo všetkých kategóriách.

Prihlasovanie tuPrihlasovanie Košice

Základné informácie ku Košiciam:

miesto podujatia: OC Galéria, Košice

dátum: 31.7. 2021

čas: 10:00 štart

fotogaléria: Foto Handlová