Reprezentačný výber do 20 rokov absolvoval svoj kemp v Ružomberku pod vedením trénera M. Michálika od pondelka 7.2. do štvrtka 10.2. Na kempe sa hlásilo 14 hráčok Dovčíková Martina, Gažiová Rebeka, Holíková Erika, Jarošová Kamila, Kraislová Terézia, Kubáňová Dorota, Mišinská Alex, Neuschlová Simona, Oborilová Petra, Rausová Federika, Šimčíková Tereza, Vandlíková Tereza, Vargová Zuzana, Filická Natália, Pokrievková Lívia.

„Sme radi, že sme sa mohli stretnúť v tomto období. Mohli sme vidieť v zaťažení aj hráčky širšej nominácie. Sústredenia v Ružomberku sa zúčasnilo 14 hračok, kde sme odtrénovali 4 dni. Zamerali sme sa na zakladné princípy hry osobnej obrany, rýchleho protiútoku a mobilitu. Dúfam, že baby mali dobrý pocit z práce , ktorú odviedli a vracajú sa do klubov s motiváciou do ďaĺšej časti sezóny.“ vyjadril svoju spokojnosť tréner Michálik.

Reprezentácia do 18 rokov pod vedením Ivany Jalčovej sa stretla v Košiciach kde od utorka do piatku absolvovala 6 tréningových jednotiek.

Na kemp boli pozvané tieto hráčky: Nina Majorošová, Ema Szmereková (Young Angels Košice), Radoslava Nigutová, Natália Tomajková (CBK Minibuseuropa
Košice), Nina Janštová, Dominika Kollárová, Ema Nagyová, Tamara Podhradská (BK ŠKP 08 Banská Bystrica), Hana
Jakubčeková (BK Lokomotíva Sereď), Nina Gavláková, Magdaléna Valová (Piešťanské Čajky), Alexandra Erdélyiová, Laura
Molnárová (Sopron Basket), Natália Zvancigerová (BA Sparta Praha), Liana Užovičová (BK Žabiny Brno)
Náhradníčky:
Adriana Svoradová (Junior BKM Nitra), Karin Holomaniová (Young Angels Košice), Viktória Kubinová (Piešťanské Čajky)

Ivana Jalčová, hlavná trénerka RDU18W:

“Sme radi, že sa nám podarilo v tomto hektickom období plnom opatrení a testovaní zorganizovať krátky kemp, i keď aj nás zasiahla covidova pozitivita a pozmenila nám nominácie na poslednú chvíľu. Kempu sa nakoniec zúčastnilo 11 dievčat, ktoré ukázali potenciál a chuť na sebe pracovať.

Tréningy bolo zamerané na nastavenie si našich útočných a obranných pravidiel, zlepšenie spolupráce, ale tak isto sme využili priestor aj na rozvoj individualných činností.

Odohrali sme jeden modelovaný zápas, kde sme sa snažili preniesť veci z tréningov aj do hry. Celkový dojem z kempu je pozitívny a splnil očakávania. Som rada, že sme mohli vidieť dievčatá po dlhej dobe a verím tomu, že na sebe budú tvrdo pracovať v kluboch, situácia s covidom sa zlepší a rozbehnú sa súťaže, aby mohli nabrať opäť zápasovu prax.”